Лудогорец на крачка от групите на ШЛ (НА ЖИВО)

Лудогорец излиза тази вечер в мач реванш от плейофите на Шампионската Лига срещу отборът на Виктория Пилзен. Мачът е последен преди групите на най-престижния клубен турнир по футбол в Европа. До сега български отбори са се класирали само 2 пъти в групите на турнира. Това са Левски през 2006 година. През 2014 това стори и отборът на Лудогорец Разград. Дали 5-кратните шампиони ще се класират за груповата фаза на ШЛ и ще приберат в касата си над 30 милиона лева ще разберем в 21:45 часа тази вечер.

В първата среща провела се на стадион „Васил Левски“ в София отборът на Лудогорец победи съперника си с 2:0 което дава сериозно предимство на разградчани. Съперникът все пак не е за подценяване. Отборът на Виктория няма да се предаде и се очаква да даде всичко от себе си, за да обърне резултата в своя полза. Отборът е добре споен и много опитен, а и ще има подкрепата на феновете си.

Лудогорец от своя страна има какво да покаже на терена. Слабите резултати на Виктория през последно време също дават шанс на разградчани. Също така „щастлива калинка“ кацна на рамото на отбора, тъй като при определянето на съдийските наряди, УЕФА определи главен арбитър на срещата да бъде реферът който ръководи и срещата реванш със Стяуа през 2014 година, която класира разградчани напред. Освен това статистиката сочи, че чехите никога не са се класирали напред в евротурнирите, ако са изоставали в резултата след първата среща.

Двата отбора ще излязат в състав:

ВИКТОРИЯ (ПИЛЗЕН): 1. Козачик, 2. Хейда, 3. Матею, 4. Хубник, 7. Хорава, 8. Лимберски, 10. Копич, 11. Петржела, 12. Дуриш, 23. Бакош, 25. Хромада

ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Минев, Моци, Паломино, Натанаел, Дяков, Лукас Саша, Мисиджан, Марселиньо, Вандерсон, Кафу