Черно Море 1-1 ЦСКА: НА ЖИВО

Ще успее ли ЦСКА да счупи каръка и да вземе първа победа на стадион „Тича“ от 2008г, можете да разберете от коментара на срещата в реално време на тази страница.

В последните 7 срещи между двата отбора играни във Варна отборът на ЦСКА няма победа, като двата отбора са цзаписали 4 равенства и 3 победи за варненци. Стадиона е почти пълен, като се очаква от София да пристигнат 2500 привърженици на ЦСКА.

Стартови състави:
ЧЕРНО МОРЕ: 33 Георги Китанов, 4 Михаил Венков, 6 Кирил Котев, 25 Сашо Александров, 5 Стефан Станчев, 8 Стенио, 84 Тодор Паланков, 13 Симеон Райков 17 Иван Коконов, 14 Георги Божилов, 20 Мирослав Манолов

ЦСКА: 33 Якуб Дивиш, 77 Тончи Кукоч, 3 Александър Тунчев, 14 Валентин Илиев, 21 Венцислав Василев, 70 Жоан Фелипе Рибейро, 28 Маркиньос, 4 Стивън Сънди, 11 Неманя Милисавлиевич, 7 Тони Силва, 17 Серджиу Буш

Главен съдия: Никола Попов.

Срещата започна в 17:01, като център изпълни отборът на ЦСКА, който ще напада във вратата пред собствената си агитка през първата част.

Първите 10 минути на срещата изминаха предимно в средата на терена, като сериозни положения не бяха създадени.

В 15 минута бе и първото по-сериозно положение за ЦСКА, но Тони Силва бе изключително неточен.

В 21 минута имаше претенции за игра с ръка от страна на Тончи Кукоч, но ръката му бе прибрана и реферът не отсъди дузпа.

Минута по-късно Маркиньос спаси отбора си от чист гол, селд като Стенио преодоля Дивиш, но изстрелът му бе избит от бразилецът.

След това последва подем в редиците на Черно Море. Домакините направиха няколко бързи атаки, но не направиха нищо сериозно.

В 25 минута Симеон Райков принуди Дивиш да спасява с хубав истрел от около 17 метра. При добавката Манолов не успя да намери вратата и топката излезе в аут, но това нямаше значение, тъй като той бе в положение на засада.

Към 28 минута резултатът е все още 0:0, като се забелязва лек подем в играта на домакините.

В 32 минута, въпреки по-добрата игра на Черно Море Георги Китанов нямаше какво да направи при изстрела на Жоан Фелипе от дистанция и първият гол в срещата бе факт.

От гола, до края на редовното време в първата част не се случи нищо интересно. Съдията назначи 2 минути добавено време.

При подновяване на играта напуска Тодор Паланков, а в игра влиза Марчин Бугрхард.

В 49 минута Тони Силва получи жълт картон, за нарушение извършено срещу Коконов.

В 84 Минута Живко Петров от състава на Черно Море успя да премине излезлия напред Дивиш и пред празната врата реализира за 1:1.